goja-historieGoJa: Český domov největších světových muzikálů!

Nenajdete v celém světě zvučnější a populárnější muzikálové tituly než Fantoma Opery Andrew Lloyd Webbera či Bídníky Alaina Boublila a Clauda-Michela Schönberga. Není náhodou, že majitelé licencí na oba největší muzikálové klenoty si v Česku jako svou výspu zvolili agenturu GoJa JUDr. Františka Janečka a jeho divadlo GoJa Music Hall!

Prestiž a renomé, která agenturu předchází, totiž GoJu řadí k nejsolidnějším společnostem v Česku! GoJa, tedy agentura Gott-Janeček, byla založena v roce 1993 právě producentem Františkem Janečkem, a jeho letitým kolegou a přítelem, zpěvákem Karlem Gottem. Jejím prvotním účelem bylo produkování koncertů a vydávání audio nahrávek nejen Karla Gotta, ale dalších významných českých umělců. K dnešnímu dni bilance této činnosti čítá stovky představení po celé ČR a desítky titulů na různých nosičích.

Agentura GoJa je také majitelem věhlasného muzikálového divadla GoJa Music Hall na pražském Holešovickém výstavišti. Na přelomu tisíciletí totiž agentura těžiště svých aktivit přesunula k produkci českých verzí nejslavnějších světových muzikálových titulů. Renomé, jaké si díky kvalitě těchto produkcí vydobyla, jí zajistilo nehynoucí náklonnost jak diváků a fanoušků, tak i domácích či hostujících interpretů. Může si tak dovolit sázet na kvalitu, a nepodléhat muzikálové velkovýrobě.

Díky tomu se pyšní, že jako jedna z mála scén ve střední a východní Evropě, směla uvádět nejen zmíněné velkoprodukce Bídníci či Miss Saigon, ale od září 2014 právě i velkolepého Fantoma Opery. V muzikálovém světě není vyšší mety…

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com